برگزاری دوره مقدماتی آشنایی با اطفاء‌‌‌ حریق در شرکت گلتاش
تیر 15, 1399
گلتاش و نگاه متفاوت در حوزه محصولات جدید و بازاریابی
تیر 15, 1399

استفاده از ماسک در شرکت گلتاش اجباری شد

استفاده از ماسک در شرکت گلتاش اجباری شد

علیرغم شیوع کرونا در جامعه، برخی افراد در هنگام حضور در مکان‌های عمومی  بی‌توجه به این موضوع جان خود و دیگران را بی‌هیچ وسیله دفاعی در معرض این ویروس نامرئی مرگبار قرار می‌دهند.

فضای بسته و نزدیک بودن افراد به یکدیگر و عدم رعایت فاصله اجتماعی ، راه  انتقال کرونا را هموار کرده است و علیرغم تبلیغات گسترده در زمینه چگونگی انتقال این ویروس هنوز عده‌ای هستند که روزانه بی‌هیچ دغدغه‌ای در مکان‌های عمومی حاضر می‌شوند  و به بالا رفتن آمار مبتلایان و فوتی‌های ناشی از کرونا کمک می‌کنند.

مدیر منابع انسانی شرکت گلتاش گفت: استفاده از ماسک در کلیه فضاهای عمومی اعم از فضاهای کاری و غیر کاری و سرویس های حمل و نقل عمومی اجباری است .

به گزارش روابط عمومی شرکت گلتاش، عباس عوض‌زاده اظهار کرد: با توجه به اپیدمی گسترده‌ی کرونا ویروس و حسب دستور ریاست محترم جمهور و مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا ؛ نظر به لزوم حفظ سلامت همکاران، از روز پنجشنبه‌ ۱۲ تیرماه کلیه پرسنل ملزم به استفاده از ماسک در کلیه فضاهای سازمان و سرویس های ایاب و ذهاب می باشند.

وی تأکید کرد: بر این اساس و تا اطلاع بعدی هرگونه مراجعه به مجموعه‌ گلتاش الزاماً با داشتن ماسک امکان‌پذیر بوده و از ورود افراد فاقد ماسک جلوگیری به عمل خواهد آمد.

مدیر منابع انسانی شرکت گلتاش خاطرنشان کرد: باید در مجموعه گلتاش فاصله‌گذاری اجتماعی، بهداشت فردی، شست و شوی مکرر دست با آب و صابون و استفاده از ماسک رعایت شود و از تجمعات جلوگیری گردد.