تقدیر فرماندار مبارکه از اقدامات مدیرعامل شرکت گلتاش در مبارزه با کرونا / پیگیری تامین مواد اولیه با ورود استاندار اصفهان
مرداد 6, 1399
۳۸ سال با گلتاش
مرداد 6, 1399

بازدید نمایندگان جامعه پزشکی استان اصفهان از شرکت گلتاش‌

بازدید نمایندگان جامعه پزشکی استان اصفهان از شرکت گلتاش‌

نمایندگان جامعه پزشکی استان اصفهان از شرکت گلتاش بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گلتاش، بازدید مشترک هیات مدیره سازمان نظام پزشکی استان اصفهان و هیات مدیره شرکت تعاونی درمانگران این استان از شرکت گلتاش انجام شد.

نمایندگان جامعه پزشکی استان اصفهان طی این بازدید با فرآیندهای تولید، انبار، کنترل کیفیت و تحقیق و توسعه شرکت گلتاش آشنا شدند و در جریان برنامه های آتی این شرکت برای توسعه فراورده های موجود و همینطور خلق برندهای جدید شرکت قرار گرفتند.

نماینده جامعه پزشکی استان اصفهان ضمن تشکر از تلاش های مجموعه گلتاش در راه مبارزه با کرونا گفت: شرکت گلتاش نیاز های جامعه پزشکی استان در این راه برآورده کرد و با تولید ژل و محلول ضد عفونی کننده دست و سطوح کمک فراوانی به مهار و کنترل کرونا کرد.

وی همچنین با اشاره به تحریم ها آمریکا علیه ایران گفت: این تحریم می‌تواند به فرصت‌ جدیدی برای رونق صنایع و تولیدات داخلی تبدیل شود و صنایع باید از این فرصت ناخواسته برای محصولات داخلی استفاده کنند.

در این بازدید دکتر فاطمی معاون تحقیق و توسعه، مهندس خسروی معاون تولید و دکتر شرافت پور مدیر برندینگ و بازار یابی شرکت گلتاش نمایندگان جامعه پزشکی استان اصفهان را همراهی کردند.