بازدید عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از شرکت گلتاش
شهریور 15, 1399
توافق شرکت بهپاک و گلتاش برای زنجیره تأمین مواد اولیه صنایع شوینده
شهریور 15, 1399

تحقق جهش تولید در شرکت گلتاش با تولید محصولات جدید

تحقق جهش تولید در شرکت گلتاش با تولید محصولات جدید

مدیرعامل شرکت گلتاش با اشاره به تولید صابون کِرمی و افزایش تنوع در سبد محصولات این شرکت، گفت: شرکت گلتاش در صدد است تا با ایجاد جهش در همه ابعاد توسعه ای، شعار سال را به طور کامل عملیاتی و اجرایی شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گلتاش، یزدان کَرمی گفت: شرکت گلتاش در راستای اقتصاد مقاومتی توجه زیادی به پاسخگویی به نیاز بازار داخل داشته است، در همین راستا در سال ٩٩ بنا را بر آن گذاشته ایم که تولید محصول جدید را با سرعت بیشتری ادامه دهیم.

کَرمی اضافه کرد: با توجه به نیاز جامعه به ارتقاء بهداشت فردی و جلوگیری از شیوع بیماری‌های واگیردار، شرکت گلتاش اقدام به طراحی و تولید یک شوینده همراه جیبی کرده است.

وی با اشاره به توزیع این محصول با برند آرومکس گفت: این شوینده در بسته‌بندی ۷۰ میلی‌لیتری و با ۲ رنگ و اسانس متفاوت، به دلیل حجم کم و سهولت مصرف، امکان شستشوی دست با استفاده از یک شوینده شخصی را فراهم می‌کند.

کَرمی اضافه کرد: بر خلاف نمونه‌های مشابه قبلی برند‌های دیگر، این فرآورده برای اولین بار با استفاده از صابون سدیمی طراحی و تولید شده که با این ویژگی قیمتی مقرون به صرف داشته و از نظر ظاهری مشابه کرم می‌باشد.

وی تصریح کرد: همچنین در طراحی آن از مقادیر بالای گلیسرین و ویتامین E استفاده شده تا علاوه بر قدرت پاک‌کنندگی بالا، تا حد ممکن از خشکی پوست نیز جلوگیری کند.

مدیرعامل شرکت گلتاش به نقش تلاش‌های کارکنان جوان و کوشای این شرکت پرداخت و ابراز کرد: شرکت گلتاش بهترین کارکنان را دارد و من به داشتن چنین همکارانی در شرکت بر خود میبالم و از زحمات یکایک آنان تقدیر و تشکر مینمایم.