انتصاب آقای محمد یاراحمدی به عنوان معاون بازاریابی فروش و برندینگ شرکت گلتاش
تیر 2, 1399
کالای مشابه خارجی هیچ برتری نسبت به محصولات گلتاش ندارد
تیر 2, 1399

جمع‌آوری ۴۰ هزار درب بطری برای خرید ویلچر در شرکت گلتاش

جمع‌آوری ۴۰ هزار درب بطری برای خرید ویلچر در شرکت گلتاش

۴۰ هزار درب بطری در شرکت گلتاش برای خرید ویلچر تحویل خیریه امام حسن مجتبی (ع) شهر سجزی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گلتاش، بطری‌های پلاستیکی، نقش بسیار زیادی در تخریب محیط زیست ما دارد. در این میان، درب‎های بطری که آلیاژ متفاوتی نسبت به خود بطری‌ها دارند نیز بی‌نصیب نیستند و آسیب‌های جبران‌ناپذیری به وسیله همین درب‌های کوچک به طبیعت ما رسیده است.

اما حالا با جمع‌آوری درب‌های بطری، هم به محیط زیست کمک کرده‌ایم و هم یک کار خیر انجام داده‌ایم.

داستان کمپین هستمت از روزهای آخر اسفند ۹۲ شروع شد.آغازگر این کمپین دختری اهل تبریز به نام «سپیده جلالی» بود. او در سفر به ترکیه، با چنین کمپینی آشنا شد و نخستین بار آن را در تبریز به پا کرد. حاصل فعالیت نخست کمپین هستمت خرید ۶ ویلچر برای معلولین بود. رفته رفته این کمپین در سراسر ایران گسترش پیدا کرد. چنانچه این روزها اغلب مردم و شهروندان اعضای این کمپین هستند.

«ما درب‌های پلاستیکی بطری‌ها را به ویلچر تبدیل می‌کنیم تا هم طبیعت خوشحالتر شود، هم آن‌هایی که ویلچر ندارند.» این شعار کمپین هستمت است.

این کمپین به منظور بازیافت درب‌ بطری‌ها شکل گرفته، که با جمع آوری درب‌های بطری آسیب کمتری به طبیعت برسانیم. هستمت گروهی از شهروندان عادی است که درهای پلاستیکی جمع می‌کند، آن‌ها را به غرفه‌های بازیافت شهرداری می‌فروشد و از درآمد حاصل از آن برای معلولین صندلی چرخ‌دار می‌خرد؛ به همین سادگی! هستمت با این کار، هم کمک بزرگی به محیط زیست می‌کند و هم کار بزرگی برای آن‌هایی که نیازمند به ویلچر هستند.

در شرکت گلتاش با توجه به بازیافت و تفکیک زباله و اهمیت آن در حفظ محیط زیست و افزایش حساسیت و به وضعیت افراد معلول حرکتی در جامعه به همت پرسنل این مجموعه در مرحله اول ۱۵ هزار و در مرحله دوم ۲۵ هزار درب بطری جمع آوری و تحویل خیریه امام حسن مجتبی (ع) شهر سجزی شهر اصفهان شد.