شرکت گلتاش صادر کننده نمونه استان اصفهان
اسفند 16, 1399
شرایط دشوار اقتصادی هم نتوانست در خطوط تولید ما وقفه ایجاد کند
اسفند 16, 1399

خانواده بزرگ گروه توسعه ملی، رکورد سود و تولید خود را در سال جاری شکست

رکور سود و رکورد تولید طی سال ۱۳۹۹ در خانواده بزرگ گروه توسعه ملی با همت و همدلی همه تلاشگران فعال این گروه شکسته شد.

خانواده بزرگ گروه توسعه ملی، رکورد سود و تولید خود را در سال جاری شکست

به گزارش بیدنا، امیر تقی خان تجریشی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی شانزدهم اسفند ماه، در آیین رونمایی از محصولات جدید شرکت گلتاش در محل این کارخانه واقع در مبارکه اصفهان ضمن تبریک ایام ماه مبارک رجب با اعلام این خبر افزود: به طور حتم این تلاش ها در رفاه تک تک مردم کشور موثر خواهد بود و بی شک جز در سایه هماهنگی ، مشارکت و تعامل میان شرکت های خانواده بزرگ گروه توسعه ملی قابل تحقق نبود.

وی با اشاره به اقدام شایسته رونمایی از سردیس سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی در این مراسم گفت: بی گمان همان گونه که این سردار بزرگ اسلام همواره به جهاد در راه آرمان های والای خود و برقراری امنیت در خارج از مرزهای کشور مشغول بودند، امروز همکاران ما نیز در صنعت شوینده به ویژه شرکت گلتاش، با سلاح عزم و اراده خود و حضور در شیفت های مازاد کاری برای مبارزه علیه ویروس کرونا، به طرز شایسته ای دست به مجاهده و ایثار برای هموطنان خود زدند.

تجریشی اظهار داشت: جهادگران عرصه تولید در شرکت های شوینده گروه طی یک سال گذشته وظیفه خطیر و دشواری را در تولید انواع مواد شوینده و بهداشتی برعهده داشتند. تجریشی ادامه داد : امروز در مراسم رو نمایی از محصولات جدید این شرکت شاهد هستیم که این شرکت با هوشمندی تمام برای طیف های مختلف مصرف کنندگان، محصول خاصی را به بازار عرضه کرده است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی یادآور شد: سالی که در انتهای آن به سر می بریم به دلیل وجود تحریم های ظالمانه و شیوع کرونا شرایط بسیار دشواری را به ما تحمیل کرد، این در حالی است که با هوشمندی مقام معظم رهبری برای نامگذاری این سال به جهش تولید توانستیم نه تنها مانع کاهش میزان تولید خود باشیم که حتی با تدابیر و همت همه گروه موفق به افزایش تولید خود نیز شدیم.