loader image
گرامی داشت روز درختکاری در شرکت گلتاش
اسفند 16, 1400
نشان زرین پنجمین اجلاس سراسری نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و‌ جهش تولید در دستان گلتاش
اسفند 16, 1400

خسروی پای درد و دل کارگران شرکت گلتاش

نمایندگان کارکنان شرکت گلتاش صبح امروز با سرپرست این شرکت دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گلتاش، نمایندگان واحدهای مختلف شرکت گلتاش صبح امروز دوشنبه ١۶ اسفند ماه سال جاری با سرپرست این شرکت دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار نمایندگان هر واحد به بیان مسائل و جزئیات امور خود پرداختند و مدیر منابع انسانی نیز توضیحاتی درباره دغدغه‌های کارکنان ارائه کرد.

تفاوت میزان حقوق و مزایای قراردادها و عدم قرارداد مستقیم با شرکت گلتاش از جمله پرتکرارترین مباحث نمایندگان کارکنان بود.

خسروی ضمن دستور به مدیرمنابع انسانی برای پیگیری امور کارکنان، خواستار ارائه راهکارهای عملیاتی برای انعقاد قرارداد مستقیم و همسان‌سازی حقوق در سریع‌ترین زمان ممکن شد.

سرپرست شرکت گلتاش با بیان اینکه رشد و توسعه این شرکت در گرو توانمندسازی و افزایش انگیزه‌های منابع انسانی ارزشمند به شمار می‌رود، گفت: رویکرد این شرکت از دیرباز، توجه ویژه به سرمایه‌های انسانی خود بوده و در این راستا نگاه ما، توانمندسازی و افزایش انگیزه‌های این چهره‌های توانمند است.

در پایان کارگران شرکت گلتاش ضمن سلامتی و توفیقات روز افزون برای سرپرست این شرکت، از حسن نیت و تلاش مجدانه او در راستای بهبود وضعیت شرکت، قدردانی و سپاسگزاری کردند و اظهار امیدواری کردند در سایه توجهات ایزد منان و عنایات آقا امام زمان(عج) همقدم با مقام مدیریت و سایر مقامات دلسوز، در جهت تعالی هرچه بیشتر شرکت گلتاش و خدمت خالصانه به میهن اسلامیمان تلاش کنند.

تماس مستقیم با گلتاش