loader image
نشان زرین پنجمین اجلاس سراسری نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و‌ جهش تولید در دستان گلتاش
اسفند 25, 1400
مدیران شرکت گلتاش از دریافت پاداش پایان سال انصراف دادند
اسفند 25, 1400

دیدار مدیرکل گمرکات استان اصفهان با سرپرست شرکت گلتاش

مدیرکل گمرکات استان اصفهان با سرپرست شرکت گلتاش دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گلتاش، رسول کوهستانی پزوه، مدیرکل گمرکات استان در دیدار با بهرام خسروی، سرپرست شرکت گلتاش بیان داشت: شرکت گلتاش یکی از افتخارات استان اصفهان بوده که با هدایت تیم قوی مدیریتی توانسته شرایط سخت تحریم و کرونا باوجود فشار اقتصادی و شرایط سخت عملکرد خوبی در حوزه صادرات از خود به نمایش بگذارد.

رسول کوهستانی پزوه تصریح کرد: برای افزایش توان رقابتی واحدهای تولیدی باید حمایت از این واحدها افزایش یابد و بدین منظور برنامه هایی در زمینه آموزش، دریافت مجوزها و برخی تفویض اختیارها در گمرک اصفهان پیش بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: مشکلات این شرکت در تامین و ترخیص مواد اولیه را پیگیری خواهم کرد.

در ادامه سرپرست شرکت گلتاش گفت : از مدیریت و پرسنل گمرک استان اصفهان که با همکاری دلسوزانه در روند ترخیص مواد اولیه از تولیدکنندگان حمایت می‌کنند تشکر می‌کنم.

خسروی تصریح کرد: رویکرد شرکت گلتاش، رویکردی صادراتی می‌باشد و مدیران این شرکت در سال “تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها ” توانستند رشد صد در صدی در حوزه صادرات داشته باشند.

سرپرست شرکت گلتاش با اشاره به مشکلات عدیده داخلی و تحریم‌های ظالمانه بین‌المللی گفت: شرکت گلتاش موفق شد در عرصه صادرات کشور که همچنان استوار و مقاوم در بازارهای منطقه‌ای و جهانی فعالیت کند و پرچم پرافتخار کشور عزیزمان را در بازارهای جهانی برافراشته نگه‌ دارد.

در پایان مدیرکل، معاونین و تنی چند از کارکنان گمرکات استان اصفهان از خطوط تولید این شرکت بازدید کردند .

تماس مستقیم با گلتاش