مصاحبه با خانم مهندس تابش رئیس آزمایشگاه
مرداد 10, 1398
برگزاری مجمع عمومی عادی نوبت دوم شرکت خدماتی شهرک صنعتی مبارکه
مرداد 10, 1398

رکورد شکنی بزرگترین تولیدکننده محصولات شوینده، آرایشی و بهداشتی در نیمه جنوبی کشور

رکورد شکنی بزرگترین تولیدکننده محصولات شوینده، آرایشی و بهداشتی در نیمه جنوبی کشور

بزرگترین رکورد تولید ، حمل و فروش در شرکت گلتاش رقم خورد.

پس از نامگذاری سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال رونق تولید، یکی از شرکت هایی که بر اساس سوابق درخشانش انتظار می رفت جامه عمل به این شعار بپوشاند، شرکت گلتاش بود.

اکنون با پایان چهارمین ماه این سال، دو رکورد ارزشمند در گلتاش به ثبت رسیده است که شروع یک راه پر رونق برای تولید در گلتاش را نوید می دهد.

مهندس یزدان کرمی مدیرعامل شرکت گلتاش در کمتر از یکسال با تکیه بر کرامت انسانی و تعامل با پرسنل و با انجام یک کار تیمی توانست یک رکورد کم نظیر را در شرکت گلتاش به ثبت رساند.

مدیرعامل گلتاش ضمن اعلام خبر ثبت رکورد در بخش های تولید و حمل و فروش در تیرماه افزود: به همت همه همکاران زحمتکش شرکت گلتاش ، علیرغم همه ی مشکلاتی که به واسطه تحریم ها برای تامین بخشی از اقلام و مواد اولیه در مسیر تولید گلتاش قرار گرفته است توانستیم گام ارزشمند بزرگی را برداریم.

مهندس یزدان کرمی ادامه داد: یکی از چالش هایی که امروز در گلتاش تبدیل به فرصت شده است وجود تحریم ها بود که با تکیه بر خودباوری و دانش فنی مجموعه های داخلی توانستیم از سد تحریم ها عبور کنیم.

وی افزود: مجموع تولید در تیرماه سال جاری ۵۲۳۴ تن و حمل و فروش ۴۸۸۸ تن بود . طی چهار ماه گذشته تولید ۳۳ درصد و حمل و فروش ۲۶ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

مهندس کرمی ضمن تشکر از تک تک کارکنان که در این موفقیت نقشی داشته اند تاکید کرد: همدلی که امروز در شرکت گلتاش به وجود آمده، سرمایه ارزنده ایست که برای تداوم آن قطعاً به تلاش بیشتری نیاز است. بنده نیز در کنار سایر همکارانم در گلتاش برای استحکام آن کوشش خواهیم نمود.