اعطای تندیس ملی مسئولیت‌‌پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی به شرکت گلتاش
مهر 26, 1401
گلتاش واحد نمونه صنعتی استان اصفهان شد
مهر 26, 1401

سرپرست جدید شرکت گلتاش معرفی شد

سرپرست جدید شرکت گلتاش معرفی شد

سرپرست شرکت گلتاش با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده و اعضای هیات مدیره شرکت گلتاش معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گلتاش، در مراسمی با حضور عباس شکور، مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده و اعضای هیات مدیره شرکت گلتاش، فرشید هاشمی بختیار به عنوان سرپرست شرکت گلتاش معرفی شد.

مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده با قدردانی از زحمات بهرام خسروی در مدت تصدی مدیرعاملی شرکت گلتاش گفت: شرکت گلتاش یکی از شرکت‌های مهم گروه توسعه صنایع بهشهر است و هدف از تغییر و تحولات مدیریتی، کمک به پویایی و ایجاد فضای کاری جدید است.

شکور گزارشی از وضعیت شرکت‌های زیر مجموعه این شرکت ارائه داد و بیان کرد: محیط کسب و کار امروز با چالش های جدیدی روبروست و محدودیت‌های منابع مالی سبب پیچیده تر شدن آن شده و البته که با پشتکار و کار سیستمی می توان به تدریج همچون شرکت‌های موفق مشکلات را برطرف و شاهد ارتقا و رشد مجموعه‌ها باشیم.

در ادامه مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده به تشریح سوابق و فعالیت‌های “هاشمی بختیار” سرپرست جدید شرکت گلتاش پرداخت و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

در پایان هاشمی بختیار، سرپرست شرکت گلتاش با قدردانی از حسن اعتماد مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده، نظم و انضباط کاری، سلامت و شفافیت در امور محوله را از جمله اولویت‌های خود در مسئولیت جدید اعلام کرد.

تماس مستقیم با گلتاش