بازدید هفتگی آقای مهندس کرمی ٫ مدیران و روسا از کارخانه
خرداد 11, 1398
مصاحبه با آقای دکترفاطمی معاونت تحقیق، توسعه و تضمین کیفیت گلتاش
خرداد 11, 1398

نشست صمیمی استاندارمحترم استان اصفهان با فعالین اقتصادی شهرکهای صنعتی سه راهی مبارکه و دهسرخ در شرکت گلتاش

نشست صمیمی استاندارمحترم استان اصفهان با فعالین اقتصادی شهرکهای صنعتی سه راهی مبارکه و دهسرخ در شرکت گلتاش

دکتر عباس رضائی استاندار اصفهان صبح روز چهارشنبه ۹۸/۳/۱ به همراه جمعی از فعالین شهرکهای صنعتی سه راهی مبارکه و دهسرخ در شرکت گلتاش حضور یافتند.

در این نشست با توجه به بازدید های انجام شده از برخی شرکت های صنعتی و واحدهای تولیدی این شهرستان به بررسی مسائل و مشکلات موجود پرداختند .

استاندار اصفهان عنوان کرد : زیرگذر شهرک ده سرخ مبارکه به صورت مشارکتی احداث می شود، وی با بیان اینکه زیرگذری در محدوده این شهرک نیازمند احداث است که بر اساس توافقات انجام شده، مقرر شد، پنجاه درصد هزینه های ساخت این پروژه از سوی شهرک صنعتی و ۲۵ درصد آن توسط واحدهای صنعتی و ۲۵ درصد آن را نیز اداره کل راه و ترابری پرداخت گردد.

  پاسخ استاندار اصفهان به انتقاد صنعتگران مبارکه: طی صحبت‌هایم با رئیس بانک مرکزی قرار بر این است که سطح نقدینگی و تسهیلاتی که در اختیار بانک‌های استان اصفهان هست حداقل تا ۴ برابر افزایش پیدا کند.

وی با بیان اینکه بعضی از واحدهای صنعتی مشکلی نداشتند، خاطرنشان کرد: در این بازدید صنایعی داشتیم که مشکلات مهمی نداشتند ولی صنایعی بودند که مشکلاتی همچون صادرات داشتند که با مسؤولان وزارت صنعت، معدن و تجارت تلفنی صحبت شد و قرار شد تا شنبه هفته آینده مشکلات آنان حل شود.