جهش تولید برای مقابله با کرونا در شرکت گلتاش
اردیبهشت 12, 1399
به مناسبت روز کارگر طی مراسمی از زحمات کارگران نمونه گروه توسعه صنایع بهشهر تجلیل به عمل آمد
اردیبهشت 12, 1399

پیام تبریک مدیرعامل شرکت گلتاش بمناسبت روز جهانی کارگر

مدیرعامل شرکت گلتاش در پیامی روز جهانی کارگر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گلتاش، یزدان کرمی در پیامی روز جهانی کارگر را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
“ وَأَن لَّیسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى “
” و اینکه براى انسان جز حاصل تلاش او نیست “

در دوازدهمین روزِ اردیبهشت ماه، به رسم نیکوی هر سال، به احترام و پاسداشت واژگان مقدس کار و‌ کارگر قیام می‌کنیم و می‌ایستیم، تا یادآور ایستادگی، مردانگی و جهاد کارگران شریف و گرانقدر در خاطره‌ ماندگار و تاریخ شریف ایران‌ اسلامی باشد.

 کارگران به حق به فرموده امام راحل(ره) ستون فقرات استقلال کشور و اسطوره سرنوشت ساز و رهایی بخش از وابستگی‌ها و پیوستگی‌ها هستند و حمایت از این قشر زحمتکش و فداکار کشور، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و حمایت از توانمندی‌های بالقوه ایران اسلامی است.

کارگران در کوران بیماری منحوس کرونا با حضور در خط مقدم واحدهای صنعتی، تولیدی و … با از خودگذشتگی فراوان نگذاشتند که در سال ” جهش تولید ” چرخ توسعه کشور در این شرایط متوقف شود.

بی‌تردید گردش چرخ‌های تولید و ارزش‌آفرینی در هر جامعه‌ای مرهون کار و کوشش عزیزانی است که در سخت‌ترین شرایط عزتمندانه در سنگر اقتصادی جهاد می‌کنند.

بر همین اساس با احترام به تمامی انسان ها که به اعتقادم با ارزشترین سرمایه ها به شمار می روند صمیمانه ترین تبریکات خود را به مناسبت روز کارگر تقدیم یکایک همکارانم در شرکت گلتاش می کنم و بر این باورم که تجربه ، علاقه مندی ،توسعه و پشتکار شما عزیزان گرانبهاترین سرمایه ای است که شرکت گلتاش طی سالیان متمادی خدمت به جامعه بدست آورده است.

یزدان کرمی – مدیرعامل شرکت گلتاش