مراسم تکریم و معارفه معاون برنامه‌ریزی و مهندسی صنایع شرکت گلتاش برگزار شد
آذر 6, 1400
استقبال شرکت‌کنندگان سومین همایش و نمایشگاه ایران‌کازمتیکا از غرفه شرکت گلتاش/ تقدیر از رئیس هیئت مدیره شرکت
آذر 6, 1400

گام بلند گلتاش در قطع وابستگی/ تکمیل تولید تیوب خمیرندان

مدیرعامل شرکت گلتاش از اجرای دو خط تولید کپ و شولدر به منظور تکمیل تولید زنجیره تیوب خمیرندان خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این خطوط شرکت گلتاش از خرید کپ و شولدر بی‌نیاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گلتاش، توفیق افشارنژاد در حاشیه بازدید از کارخانه جدید شرکت گلتاش با اشاره به اهمیت توجه به تولید و قطع وابستگی اظهار داشت: خوشبختانه با خرید دو خط تولید کپ و شولدر با اعتبار بالغ بر ٣۵ میلیارد ریال، شرکت گلتاش از خرید کپ و شولدر تیوب خمیرندان بی نیاز خواهد شد.

وی درباره اهمیت اقتصادی این خطوط جدید تصریح کرد: در راستای سیاست‌های شرکت گلتاش مبنی بر کاهش هزینه‌ها ضمن قطع وابستگی به خرید کپ و شولدر، سالانه حدود ۶۶ میلیارد ریـال صرفه جویی اقتصادی به بار خواهد آورد.

وی با تأکید بر اینکه با این اقدام گام مهمی در مسیرکاهش هزینه‌ها برداشته شده است ادامه داد: این دو خط تولید روزانه حدود ‌٢٠٠ هزار قطعه تولید می‌کنند و امیدواریم بتوانیم با کیفیتی که محصول دارد قابلیت فروش داشته باشیم.

مدیر عامل شرکت گلتاش در ادامه مزایای اقتصادی و بازرگانی این بومی سازی را تشریح کرد و گفت: ایجاد اشتغال، کاهش ریسک تحویل به موقع محصول و همچنین کاهش هزینه های انبارداری محصول از مزیت‌های این طرح می‌باشد.

افشارنژاد کسب این موفقیت را به کارکنان شرکت گلتاش تبریک گفت و افزود: از حمایت‌های بی‌دریغ مدیریت هلدینگ توسعه صنایع بهشهر و همچنین از تلاش کارکنان شرکت گلتاش تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: این شرکت در حال حاضر بزرگترین تولیدکننده خمیردندان کشور به شمار می‌رود و با اجرای این خطوط تولیدی، تأثیرات قابل توجهی در حوزه تولید خمیردندان مشاهده خواهد شد.