تقدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارگران شرکت گلتاش 
اردیبهشت 12, 1402
اجرای طرح‌های توسعه به مثابه جریان خون در رگ‌های واحدهای تولیدی است / طرح های توسعه گلتاش باعث افزایش انگیزه کارکنان است
اردیبهشت 12, 1402

گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در شرکت گلتاش 

گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در شرکت گلتاش 

آئین گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در شرکت گلتاش با معرفی و تقدیر از کارگران نمونه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گلتاش، آئین گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در شرکت گلتاش با معرفی و تقدیر از کارگران نمونه با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران این شرکت برگزار شد.

دکتر مهرداد فیض‌پور در این آئین با تاکید بر اینکه یکی از ارکان اصلی گلتاش  کارکنان هستند، اظهار کرد: من و شما  و صدر تا ذیل مجموعه عضو گلتاش هستیم و این شرکت متعلق به همه ما است.

وی اضافه کرد : به‌یقین در سال «مهار تورم، رشد تولید»، این کارگران دلسوز و متعهد کشور هستند که همچنان کمر همت بسته‌اند تا با تکیه‌بر پشتکار، خلاقیت و نوآوری در راستای تحقق این شعار راهبردی گام بردارند و در سایه تلاش و هم‌افزایی دیگر متخصصان و فعالان بخش تولید، زمینه رشد، خودکفایی و رونق فضای کسب‌وکار را فراهم آورند.

مدیرعامل شرکت گلتاش گفت: حفظ منافع سهامداران و خلق ثروت مرهون فعالیت ما است و موفقیت گلتاش تنها با تلاش و کوشش شما حاصل می شود و هیچ تفاوتی بین من و شما نیست و برای هر کسی مسئولیتی تعریف شده و باید در چارچوب مسئولیت خود فعالیت کنیم.

دکتر فیض‌پور با تاکید بر اینکه همه کارکنان در بازدهی این شرکت سهیم هستند، بیان کرد: سهم همه کارکنان بر اساس قانون تعیین شده و حقوق هیچکس در گلتاش پایمال نخواهد شد.

تماس مستقیم با گلتاش