پیام تبریک مدیرعامل شرکت گلتاش به مناسبت روز کارگر / کارگران مصداق بارز ایستادگی، مردانگی و جهاد هستند
اردیبهشت 11, 1400
تقدیر از کارگران نمونه شرکت گلتاش به مناسبت هفته کار و کارگر
اردیبهشت 11, 1400

افشارنژاد پای درد و دل کارگران گلتاش

همزمان با روز جهانی کارگر مدیرعامل شرکت گلتاش با حضور در بین کارگران پای درد دل آن‌ها نشست.

به گزارش روابط عمومی شرکت گلتاش، همزمان با روز جهانی کارگر توفیق افشارنژاد، مدیرعامل شرکت گلتاش با حضور در بین کارگران پای درد دل آن‌ها نشست و در گفتگویی مستقیم از مشکلات آن‌ها و نیازهای کارکنان این شرکت نیز مطلع شد.

افشارنژاد با اشاره موضوع بهره مندی از قانون مشاغل سخت و زیان آور گفت: این موضوع به یکی از دغدغه های جدی کارگران شرکت گلتاش در سال های گذشته تبدیل و تحقق آن با مشکلات فراوانی روبرو شده و ما در تلاش هستیم تا از طریق مجرای قانونی این مسئله را برطرف کنیم.

مدیرعامل شرکت گلتاش با اشاره به وضعیت نیرو های پیمانی این شرکت گفت: خبر های خوبی برای پرسنل پیمانی شرکت خواهیم داشت اما اجازه دهید تا به نتیجه رسیدن کامل این موضوع حرفی عنوان نشود.

در پایان کارگران شرکت گلتاش ضمن سلامتی و توفیقات روز افزون برای مدیرعامل شرکت گلتاش، از حسن نیت و تلاش مجدانه او در راستای بهبود وضعیت معیشتی آن‌ها، قدردانی و سپاسگزاری کردند و اظهار امیدواری کردند در سایه توجهات ایزد منان و عنایات آقا امام زمان(عج) در سال پربرکت «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» همقدم با مقام مدیریت عامل و سایر مقامات دلسوز، در جهت تعالی هرچه بیشتر شرکت گلتاش و خدمت خالصانه به میهن اسلامیمان تلاش کنند.