تودیع و معارفه معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی شرکت گلتاش
اردیبهشت 11, 1400
افشارنژاد پای درد و دل کارگران گلتاش
اردیبهشت 11, 1400

پیام تبریک مدیرعامل شرکت گلتاش به مناسبت روز کارگر / کارگران مصداق بارز ایستادگی، مردانگی و جهاد هستند

مدیرعامل شرکت گلتاش در پیامی روز جهانی کارگر را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت گلتاش، توفیق افشارنژاد، مدیرعامل شرکت گلتاش در پیامی روز جهانی کارگر را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می‌باشد:
روز کارگر، بهانه‌ای است برای تقدیر از زحمات و تلاش‌های کسانی که در طول سال، با مجاهدت‌ها و رشادت‌های خود، به معنای واقعی، زمینه توسعه و پیشرفت را رقم می‌زنند.
در یازدهمین روزِ اردیبهشت ماه، به رسم نیکوی هر سال، به احترام و پاسداشت واژگان مقدس کار و‌ کارگر قیام می‌کنیم و می‌ایستیم، تا یادآور ایستادگی، مردانگی و جهاد کارگران شریف و گرانقدر در خاطره‌ ماندگار و تاریخ شریف ایران‌ اسلامی باشد.
کارگران به حق به فرموده امام راحل(ره) ستون فقرات استقلال کشور و اسطوره سرنوشت ساز و رهایی بخش از وابستگی‌ها و پیوستگی‌ها هستند و حمایت از این قشر زحمتکش و فداکار کشور، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و حمایت از توانمندی‌های بالقوه ایران اسلامی است.
بی‌تردید گردش چرخ‌های تولید و ارزش‌آفرینی در هر جامعه‌ای مرهون کار و کوشش عزیزانی است که در سخت‌ترین شرایط عزتمندانه در سنگر اقتصادی جهاد می‌کنند و این کارگران در دوران کرونا، بیش از گذشته این موضوع را به نمایش گذاشند.
بر همین اساس با احترام به تمامی انسان ها که به اعتقادم با ارزشترین سرمایه ها به شمار می روند صمیمانه ترین تبریکات خود را به مناسبت روز کارگر تقدیم یکایک همکارانم در شرکت گلتاش می کنم و بر این باورم که تجربه ، علاقه مندی ،توسعه و پشتکار شما عزیزان گرانبهاترین سرمایه ای است که شرکت گلتاش طی سالیان متمادی خدمت به جامعه بدست آورده است.
توفیق افشارنژاد
مدیرعامل شرکت گلتاش