گلتاش در بازارهای جهانی

شرکت گلتاش (سهامی عام) در سال ۱۳۶۱ به نام شرکت آرایشی و بهداشتی گلتاش ( با مسئولیت محدود ) به ثبت رسید.

این شرکت واقع در استان اصفهان و در کیلومتر ۳۵ جاده اصفهان – شیراز در شهرک صنعتی مبارکه واقع شده و در حال حاضر در مجموع شرکت‌های تولید کننده محصولات شوینده و پاک‌کننده مقام نخست را در استان اصفهان و نیمه جنوبی کشور دارا است.

گلتاش با انتخاب مرغوبترین مواد اولیه، بهره‌گیری از گسترده‌ترین دانش فنی، کنترل و نظارت دقیق برکیفیت تولیدات خود درلابراتوارهای تخصصی بسیار مجهز و با استفاده از کارشناسان با تجربه و کارآزموده همواره تولیدات خود را در حد استانداردهای بین‌المللی و بسته بندی‌های مناسب عرضه می‌کند. همچنین در راستای حفظ کیفیت یکنواخت درتولید محصولات و تلاش درجهت ارتقاء کیفیت آن  و ثبت و نگهداری منظم مستندات با توجه به حضوردربازارهای جهانی و افزایش صادرات علی الخصوص به کشورهای پیشرفته، مدیریت شرکت مصمم به اجرای پروژه ایزو و اخذ گواهینامه بین المللی آن گردید . نهایتاً با تلاش کارکنان شرکت در سال ۱۳۸۰ شرکت گلتاش موفق شد گواهینامه ISO  ۹۰۰۱ را کسب نماید .

این شرکت با ادامه فعالیت‌های مربوط به استقرار استانداردهای بین‌المللی، استاندارد زیست محیطی (ISO  ۱۴۰۰۱) ، ایمنی بهداشت (OHSAS  ۱۸۰۰۱) ، آموزش (ISO  ۱۰۰۱۵)  و مدیریت کیفیت ( ISO  ۹۰۰۱:۲۰۱۵)را کسب نمود.

با فعالیت مستمر واحدهای آزمایشگاهی، تضمین کیفیت، تحقیقات و وجود نیروی انسانی متخصص در واحدهای مورد اشاره و استفاده بهینه از تجهیزات مدرن و نظارت و بازرسی دقیق روی کلیه مراحل تولید از مواد اولیه تا محصول ساخته شده، فرآورده‌های تولیدی دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و شرکت توانسته است موفق به اخذ لوح تقدیراز موسسه استاندارد ایران به دلیل انطباق کیفیت فرآورده خمیردندان با استانداردهای ملی و نیز لوح واحد تحقیق و توسعه نمونه از اداره صنایع استان اصفهان نائل شود .

شرکت آرایشی و بهداشتی گلتاش وابسته به هلدینگ مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهریکی از پرآوازه‌ترین شرکتهای آرایشی و بهداشتی و شوینده کشوراست که با کیفیت بالای محصولات و قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی آماده حضوری پرقدرت در بازارهای جهانی می‌باشد.

 

شماره های تماس و واتساپ واحد صادرات  :

 ۰۹۱۲۳۱۳۵۷۰۲

 ۰۹۱۰۰۹۶۹۵۷۵ (آقای صفدری)

۰۲۱۶۶۱۸۴۳۱۱ داخلی ۲

ایمیل واحد صادرات : export@goltash.com